Hurdacı Ankara - Çeçenoğlu Kardeşler Hurdacılık - Ostim Hurda, Ankara Hurdacı
Hurda Ankara
Hurda Ankara

Hurda Fiyatları

HURDA FİYATLARI :

Hurda Fiyatları ; Ankara Hurdacı ' lık Olarak  Çeçenoğlu Hurda Konusunda uzman ekibi ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hurda Fiyatları 'nda güncel hurda fiyatlarıyla siz müşterilerimize hizmet verimekteyiz. Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alınır.

Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

* Not ;Hurda fiyat Listesi, Hurda fiyatlarımız faturalı olup, 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince hurda KDV muaftır.
* Hurda Fiyat Listemiz Londra Metal Borsası ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir. Gün İçersindeki Hurda Alımı 'nda Son Fiyatlandırma karşılıklı mutabakat ile sağlanır.

 

 
Demir Hurda, Alüminyum Hurda, Pirinç Hurda, Kablo Hurda, Nikel Hurda, Krom Hurda, Kalay HurdaBakır Hurda, Teneke Kutu Hurdası, Hurda Piston, Hurda Radyatör, Buzdolabı Motoru Hurdası, Matbaa Hurdası, Alüminyum Tabela Hurdası, Hidrofor Pompa Hurdası Çeçenoğlu Hurdacılık, Ankara Hurda, Hurda Ostim, Hurdacı Ankara olarak gerekli hurda alımı ve hurda satımı yapılır. Hurda fiyatları en çok veren hurdacı olmanın verdiği sektörde tecrübemiz ile türkiye pazarının en çok hurda alımı sağlayamaktayız.
 
ETİKETLER: ÇEÇENOĞLU hurdacılık, HURDACI Ankara | Ankara Hurda, Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim, Hurda Ankara, Hurdacı Ankara  Demir Hurda, Alüminyum Hurda, Pirinç Hurda, Kablo Hurda, Nikel Hurda, Krom Hurda, Kalay Hurda Bakır Hurda, Teneke Kutu Hurdası, Hurda Piston, Hurda Radyatör, Buzdolabı Motoru Hurdası, Matbaa Hurdası, Alüminyum Tabela Hurdası, Hidrofor Pompa Hurdası, Hurda Alım-Satımı, hurda fiyatları

Diğer Haberler